Sosyal Medya
Yönetimi

Sosyal medya yönetimi neden mi profesyonel ellere bırakılmalıdır? Teknolojik gelişmeler doğrultusunda; dünyanın en hızlı gelişen kitle iletişim araçlarından biri olan sosyal medyada bulunmak zorunlu hale geldi. Ancak sosyal medyada sadece reklamlar ile bulunmak, markanın kurumsal imajını inşa etmek için tek başına yeterli olmuyor. Çünkü varolmaya çalıştığınız bu yeni dünyada potansiyel hedef kitlenize ulaşmanız ve onlara kendinizi tanıtmanız gerekir. Doğru planlanmış içerikler ve çarpıcı mesajlar ileten görsellerle, belirlenmiş zamanlarda yapılan düzenli paylaşımlar, markanızı en iyi şekilde ifade etmeniz için takip etmeniz gereken yolların başında gelir.

Bu bağlamda sosyal medya yönetimi büyük önem arz ediyor. Fakat sosyal medya yönetimi yapmak yeni bir hesap açmaktan öte, markanın kurumsal imajını inşa etmeye yönelik stratejik bir çalışma gerektirmektedir. Bu imajı oluşturup korumak da ancak profesyonel bir destekle başarıya götürebilir.

Webroart’ın sunduğu profesyonel sosyal medya yönetimi ile içerik planlaması, stratejik gönderi takvimi, hedef kitle analizi ve detaylı raporlama gibi gerekli tüm adımları hayata geçirerek; sosyal medya hesaplarınızı dinamik, takipçilerinizi canlı tutabilirsiniz.

sosyal medya yönetimi
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Diğer
Yazılarımız

Video pazarlama ile nasıl kalıcı bir izlenim bırakılır?
Video pazarlama ile nasıl kalıcı bir izlenim bırakılır?
Video pazarlama çeşitlerinin, tüketicilerin satın aldıkları markaları daha sonra keşfetmesinin bir numaralı yolu olduğunu biliyor muydunuz? Potansiyel müşteriler, video aracılığıyla iletilen bir mesajın ortalama %95’ini hatırlar, ancak metin olarak iletilen mesajın sadece %10’unu aklında tutar. Bu oranlar karşılaştırıldığında video pazarlaması işletmenizin fark edilmesi için, aynı zamanda markanızı zirvede tutmak için de büyük önem taşımaktadır.
Sosyal medya reklamı mı influencer pazarlaması mı?
Sosyal medya reklamı mı influencer pazarlaması mı?
Sosyal medya reklamı mı influencer pazarlaması mı? Günümüzde reklam verenler, reklam bütçesini en doğru şekilde kullanma isteğinde. Bu sebeple en doğru pazarlama kanalını seçme konusunda da oldukça kararsız kalıyorlar. Özellikle sosyal medya kanalları üzerinde pazarlama kampanyaları gerçekleştirmek isteyen bir marka, sosyal medya reklamlar ve influencer pazarlaması arasında kalabiliyor.
Clubhouse nedir? Nasıl üye olunur?
Clubhouse nedir? Nasıl üye olunur?
Clubhouse nedir? Nasıl üye olunur? Yepyeni bir sosyal medya platformu olarak gündeme bomba gibi düşen Clubhouse hakkında en merak edilen sorular bunlar. Tamamen ses ve canlı oda kavramına dayanan Clubhouse'un en dikkat çekici özelliği; konuşmaların kaydının tutulmaması ve hiçbir şeyin kayıt edilmesine izin verilmemesi.
E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?
E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?
E-Ticaret danışmanlığı günümüzde firmalar tarafından sıkça talep edilen hizmetlerden biridir. Eticaret dünyasına giriş yapmak isteyen veya halihazırda yaptığı eticaret satışlarını arttırmak isteyen kurumsal veya bireysel firmaların ihtiyacı olan bir hizmettir.
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Bize Ulaşın

Bizi ziyaret edin veya istediğiniz zaman bir e-posta gönderin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Merkez Ofis
Yeşilova Mah. 4023.cad. No:1/146 Sertower Busidance
Etimesgut/Ankara
Creative Ofis
Konutkent Mahallesi
Kule Evo Plaza No:16/A156
Çankaya/Ankara
Telefon Numaraları
+90 312 282 6006
+90 554 313 0388
E-Posta
info@webroart.com
bt_bb_google_maps_coverage_image