E-Ticaret
Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı online platformlarda satış yapmaya adım atacak bireysel ve kurumsal firmalar için oldukça önemli bir hizmettir. E-Devlet, E-Okul, E-Ofis, E-Nabız, E-Posta… Aslında bunun gibi örnekler çoğalarak devam ediyor. Günlük hayatta ihtiyacımız olan her adımı artık internet ortamında gerçekleştirebiliyoruz. E-ticaret bunlardan birisi ve hatta en önemlisi haline gelmiş durumda. İnternetten alışveriş yapmanın güvensiz olduğu dönemler artık geride kaldı. Popüler büyük e-ticaret platformları dışında insanlar kendi ürettikleri ürünleri yine kendi e-ticaret sitelerinde satmaya başladı.

Girişimci ruha sahip her insan yeni bir iş kurma, yeni ürünler pazarlama, mevcut işletmesini dijital ortama taşıma gibi hedeflerle E-ticarete giriş yapıyor. Ancak planlama aşamasında yapılan hatalar sonucunda hayal kırıklığına uğrayan girişimci sayısının oldukça fazla olduğu görülüyor. E-Ticaret yapılması kolay ve masrafsız gibi gözükse de üzerinde itina ile çalışılması gereken bir ticaret şeklidir. Bu sebeple profesyonel bir E-Ticaret Danışmanlığı hizmeti almak marka bilinirliği oluşturarak e-ticaret sektöründe kalıcı olmanızı sağlarken daha az maliyet ile daha yüksek hacimli satışlar yapmanızı sağlar.

Webroart olarak ister kendi e-ticaret sitenizi oluşturmanıza isterseniz de popüler e-ticaret platformlarda satış yapmanıza olanak sağlıyoruz. Bünyemizdeki hizmetlerle e-ticaret faaliyetlerinizi en iyi şekilde yöneterek marka bilinci oluşturmanıza ve yüksek hacimli satışlar yapmanıza yardımcı oluyoruz.

E-Ticaret Danışmanlık Hizmetini Kimler Almalı?

E-Ticaret sitesi kurmak isteyenler
E-Ticaret sitesi olanlar
E-Ticaret planı oluşturmak isteyenler
Satış maliyetlerini azaltıp karlılığını yükseltmek isteyenler
Marka bilinirliği oluşturmak isteyenler
Popüler e-ticaret platformlarında satış yapmak isteyenler

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Diğer
Yazılarımız

Video pazarlama ile nasıl kalıcı bir izlenim bırakılır?
Video pazarlama ile nasıl kalıcı bir izlenim bırakılır?
Video pazarlama çeşitlerinin, tüketicilerin satın aldıkları markaları daha sonra keşfetmesinin bir numaralı yolu olduğunu biliyor muydunuz? Potansiyel müşteriler, video aracılığıyla iletilen bir mesajın ortalama %95’ini hatırlar, ancak metin olarak iletilen mesajın sadece %10’unu aklında tutar. Bu oranlar karşılaştırıldığında video pazarlaması işletmenizin fark edilmesi için, aynı zamanda markanızı zirvede tutmak için de büyük önem taşımaktadır.
Sosyal medya reklamı mı influencer pazarlaması mı?
Sosyal medya reklamı mı influencer pazarlaması mı?
Sosyal medya reklamı mı influencer pazarlaması mı? Günümüzde reklam verenler, reklam bütçesini en doğru şekilde kullanma isteğinde. Bu sebeple en doğru pazarlama kanalını seçme konusunda da oldukça kararsız kalıyorlar. Özellikle sosyal medya kanalları üzerinde pazarlama kampanyaları gerçekleştirmek isteyen bir marka, sosyal medya reklamlar ve influencer pazarlaması arasında kalabiliyor.
Clubhouse nedir? Nasıl üye olunur?
Clubhouse nedir? Nasıl üye olunur?
Clubhouse nedir? Nasıl üye olunur? Yepyeni bir sosyal medya platformu olarak gündeme bomba gibi düşen Clubhouse hakkında en merak edilen sorular bunlar. Tamamen ses ve canlı oda kavramına dayanan Clubhouse'un en dikkat çekici özelliği; konuşmaların kaydının tutulmaması ve hiçbir şeyin kayıt edilmesine izin verilmemesi.
E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?
E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?
E-Ticaret danışmanlığı günümüzde firmalar tarafından sıkça talep edilen hizmetlerden biridir. Eticaret dünyasına giriş yapmak isteyen veya halihazırda yaptığı eticaret satışlarını arttırmak isteyen kurumsal veya bireysel firmaların ihtiyacı olan bir hizmettir.
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Bize Ulaşın

Bizi ziyaret edin veya istediğiniz zaman bir e-posta gönderin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Merkez Ofis
Yeşilova Mah. 4023.cad. No:1/146 Sertower Busidance
Etimesgut/Ankara
Creative Ofis
Konutkent Mahallesi
Kule Evo Plaza No:16/A156
Çankaya/Ankara
Telefon Numaraları
+90 312 282 6006
+90 554 313 0388
E-Posta
info@webroart.com
bt_bb_google_maps_coverage_image