Sosyal Medya
Reklamları

Sosyal medya reklamları kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen reklam türlerinden biridir. Günümüzde sosyal medyanın kullanımı ister küçük ölçekli bir işletme olsun ister kurumsal bir işletme olsun zorunlu hale gelmiştir. Sosyal medyada özgün içerikler yaratarak hedef kitleniz ile etkileşim halinde iken aynı zamanda yeni müşteriler ve yeni kampanya hedefleri için sosyal medya reklamları sunduğu imkanlarla istediğiniz kitleye istediğiniz zaman ulaşma imkanı sağlamaktadır.

Sosyal ağlar kullanıcı bilgilerini kullanarak onların ilgi alanlarına uygun reklamlar gösterme bakımından ideal mecralardır. Hedef kitle; bir sosyal platformundaki kullanıcı demografisi ile örtüştüğünde, sosyal medya reklamı etkileşim oranına doğrudan pozitif etki yapar. Bunu da klasik reklam ve pazarlama yöntemlerine göre daha düşük bir edinim maliyetiyle yapar.

Sosyal medya reklamlarının kurumlara, şahıslara ve markalara etkisi büyüktür. Sosyal ağlardaki geniş kitlelere ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yaparak hızla yeni müşteriler kazanabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

sosyal medya reklamları
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
facebook reklamları

Facebook
Reklamları

Dünya genelinde; Facebookta küçük bir işletme ile bağlantılı olan kişi sayısının 1,6 milyar olduğu düşünüldüğünde Facebook, markanızı ve kampanyalarınızı tanıtabileceğiniz büyük bir platformdur. Facebook’ta hedef kitlenin demografik özellikleri, ilgi alanları ve davranışlarına göre belirleyeceğiniz bütçe dahilinde görsel yada video olarak çeşitli formatlarda reklam kampanyaları yürütüyoruz.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Instagram
Reklamları

İnsanlar ilgilendikleri kişiler, tutkunu oldukları hobileri vb. amaçlarla görsel bir dünya olan Instagram’ı kullanıyorlar. Dünyanın dört bir yanında günde 500 milyondan fazla kişi Instagram hesaplarına erişim sağlıyor. Webroart olarak Instagram’da akışta veya hikayelerde reklamlar yoluyla daha bilinir olmanızı, müşteri sayısını arttırmanızı ve yüksek etkileşim oranına sahip bir hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

instagram reklamları
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Diğer
Yazılarımız

Video pazarlama ile nasıl kalıcı bir izlenim bırakılır?
Video pazarlama ile nasıl kalıcı bir izlenim bırakılır?
Video pazarlama çeşitlerinin, tüketicilerin satın aldıkları markaları daha sonra keşfetmesinin bir numaralı yolu olduğunu biliyor muydunuz? Potansiyel müşteriler, video aracılığıyla iletilen bir mesajın ortalama %95’ini hatırlar, ancak metin olarak iletilen mesajın sadece %10’unu aklında tutar. Bu oranlar karşılaştırıldığında video pazarlaması işletmenizin fark edilmesi için, aynı zamanda markanızı zirvede tutmak için de büyük önem taşımaktadır.
Sosyal medya reklamı mı influencer pazarlaması mı?
Sosyal medya reklamı mı influencer pazarlaması mı?
Sosyal medya reklamı mı influencer pazarlaması mı? Günümüzde reklam verenler, reklam bütçesini en doğru şekilde kullanma isteğinde. Bu sebeple en doğru pazarlama kanalını seçme konusunda da oldukça kararsız kalıyorlar. Özellikle sosyal medya kanalları üzerinde pazarlama kampanyaları gerçekleştirmek isteyen bir marka, sosyal medya reklamlar ve influencer pazarlaması arasında kalabiliyor.
Clubhouse nedir? Nasıl üye olunur?
Clubhouse nedir? Nasıl üye olunur?
Clubhouse nedir? Nasıl üye olunur? Yepyeni bir sosyal medya platformu olarak gündeme bomba gibi düşen Clubhouse hakkında en merak edilen sorular bunlar. Tamamen ses ve canlı oda kavramına dayanan Clubhouse'un en dikkat çekici özelliği; konuşmaların kaydının tutulmaması ve hiçbir şeyin kayıt edilmesine izin verilmemesi.
E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?
E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?
E-Ticaret danışmanlığı günümüzde firmalar tarafından sıkça talep edilen hizmetlerden biridir. Eticaret dünyasına giriş yapmak isteyen veya halihazırda yaptığı eticaret satışlarını arttırmak isteyen kurumsal veya bireysel firmaların ihtiyacı olan bir hizmettir.
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Bize Ulaşın

Bizi ziyaret edin veya istediğiniz zaman bir e-posta gönderin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Merkez Ofis
Yeşilova Mah. 4023.cad. No:1/146 Sertower Busidance
Etimesgut/Ankara
Creative Ofis
Konutkent Mahallesi
Kule Evo Plaza No:16/A156
Çankaya/Ankara
Telefon Numaraları
+90 312 282 6006
+90 554 313 0388
E-Posta
info@webroart.com
bt_bb_google_maps_coverage_image