Google
Reklamları

Google reklamları en etkili reklam kanallarının başında geliyor. İnternet kullanıcıları tarafından en bilinen ve en çok kullanılan arama motoru olan Google’da işletmenize yönelik reklamlar vererek hedeflerinize daha çabuk ulaşabilirsiniz. Günümüz dünyasında çoğu insan bir ürün araştırması yapmak, herhangi bir konuda araştırma yapmak gibi birçok sebeple Google arama motorunu kullanmaktadır. Siz de web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, telefon trafiğini artırmak ve işletme ziyaretlerini artırmak için Google’da reklam verebilirsiniz.

Google’a belirlediğiniz anahtar kelimelerle reklam verdiğinizde, ulaşmak istediğiniz hedef kitleniz ürünleriniz ile ilgili arama yaptığında kalite puanınız ve fiyat teklifinize göre ilk 3 sırada veya sağda bulunan reklam alanında reklamlarınız gösterilir. Google arama sonuçlarında reklamınız gösterildiğinde değil yalnızca reklamınız tıklandığında veya telefonla arama yapıldığında ücretlendirilirsiniz. Ayrıca Google reklamları alanlarına sahip milyonlarca internet sitesinde de reklamlarınızı göstererek hedeflerinize daha çabuk ulaşabilirsiniz.

Webroart olarak stratejinize göre anahtar kelimeler belirleyip reklamınızı en çok verim aldığınız sıralamalarda tutmak için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Çalışmalarımız sonucunda gerekli analizleri sizinle paylaşarak reklam stratejisini sizin için daha verimli hale getiriyoruz.

google reklamları ads hizmeti

Arama Ağı Reklamları

Google arama sonuçlarında hedeflenen kitlelere ulaşarak işletmenizi hayalinizdeki yere taşıyın.
https://www.webroart.com/wp-content/uploads/2019/09/blog-09-640x427.jpg

Görüntülü Reklam Ağı

Google reklam alanlarına sahip milyonlarca web sitesinde reklam vererek marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırın.
https://www.webroart.com/wp-content/uploads/2019/09/blog-14-640x427.jpg

Yeniden Pazarlama

Web sitenizi ziyaret etmiş veya herhangi bir işlemi gerçekleştirmiş olan müşterilerinize yeniden hedefleme ile google reklam alanlarında marka bilinci oluşturun.

Youtube Reklamları

Dünyada ve Türkiye'de en çok bilinen video platformu olan Youtube'da reklam alanlarında ve video öncesinde reklamlar yayınlayarak hedeflerinize ulaşın.
https://www.webroart.com/wp-content/uploads/2019/09/blog-09-640x427.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Diğer
Yazılarımız

Video pazarlama ile nasıl kalıcı bir izlenim bırakılır?
Video pazarlama ile nasıl kalıcı bir izlenim bırakılır?
Video pazarlama çeşitlerinin, tüketicilerin satın aldıkları markaları daha sonra keşfetmesinin bir numaralı yolu olduğunu biliyor muydunuz? Potansiyel müşteriler, video aracılığıyla iletilen bir mesajın ortalama %95’ini hatırlar, ancak metin olarak iletilen mesajın sadece %10’unu aklında tutar. Bu oranlar karşılaştırıldığında video pazarlaması işletmenizin fark edilmesi için, aynı zamanda markanızı zirvede tutmak için de büyük önem taşımaktadır.
Sosyal medya reklamı mı influencer pazarlaması mı?
Sosyal medya reklamı mı influencer pazarlaması mı?
Sosyal medya reklamı mı influencer pazarlaması mı? Günümüzde reklam verenler, reklam bütçesini en doğru şekilde kullanma isteğinde. Bu sebeple en doğru pazarlama kanalını seçme konusunda da oldukça kararsız kalıyorlar. Özellikle sosyal medya kanalları üzerinde pazarlama kampanyaları gerçekleştirmek isteyen bir marka, sosyal medya reklamlar ve influencer pazarlaması arasında kalabiliyor.
Clubhouse nedir? Nasıl üye olunur?
Clubhouse nedir? Nasıl üye olunur?
Clubhouse nedir? Nasıl üye olunur? Yepyeni bir sosyal medya platformu olarak gündeme bomba gibi düşen Clubhouse hakkında en merak edilen sorular bunlar. Tamamen ses ve canlı oda kavramına dayanan Clubhouse'un en dikkat çekici özelliği; konuşmaların kaydının tutulmaması ve hiçbir şeyin kayıt edilmesine izin verilmemesi.
E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?
E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?
E-Ticaret danışmanlığı günümüzde firmalar tarafından sıkça talep edilen hizmetlerden biridir. Eticaret dünyasına giriş yapmak isteyen veya halihazırda yaptığı eticaret satışlarını arttırmak isteyen kurumsal veya bireysel firmaların ihtiyacı olan bir hizmettir.
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Bize Ulaşın

Bizi ziyaret edin veya istediğiniz zaman bir e-posta gönderin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Merkez Ofis
Yeşilova Mah. 4023.cad. No:1/146 Sertower Busidance
Etimesgut/Ankara
Creative Ofis
Konutkent Mahallesi
Kule Evo Plaza No:16/A156
Çankaya/Ankara
Telefon Numaraları
+90 312 282 6006
+90 554 313 0388
E-Posta
info@webroart.com
bt_bb_google_maps_coverage_image